NordVPN – opinie o firmie

NordVPN przede wszystkim wyróżnia się możliwością korzystania z aż sześciu urządzeń jednocześnie. Posiada ponad 2800 serwerów zlokalizowanych w 59 krajach. Dostawca oferuje możliwość wykupienia dedykowanego IP oraz nie rejestruje jakichkolwiek danych podczas naszego korzystania z sieci, czyli brak tzw. logów. Co ciekawe, usługę NordVPN możemy wykupić zupełnie anonimowo oraz opłacić ją za pomocą Bitcoina. Dzięki NordVPN, możemy omijać blokady regionalne a przez co korzystać z VOD. Czyli posiadać dostęp do treści, które normalnie nie są dostępne w danym kraju. Ciekawostką jest to, że poprzez NordVPN możemy ominąć chińskiego Firewalla!

Promocja -72% NordVPN

Pakiety usług w NordVPN

Usługa NordVPN to połączenie wysokiej jakości usługi z przystępną ceną. Z możliwości NordVPN, możemy korzystać na systemie Windows, Mac, iOS czy Android. Operatorem usługi jest firma zarejestrowana w Panamie. Oznacza to, że znajduje się ona poza grupą krajów Five Eyes – porozumienia instytucji szpiegowskich pięciu krajów (USA, UK, Kanada, Nowa Zelandia i Australia). Jest to jedno z najważniejszych kryteriów podczas wyboru najlepszego VPN-a. Oprócz tego NordVPN prowadzi politykę całkowitego braku logów. Oznacza to, że dostawca nie rejestruje żadnych danych, które pozostawiamy podczas surfowania po sieci.

nordvpn

NordVPN umożliwia korzystanie ze swojej usługi za pomocą aplikacji mobilnych. Wyposażona jest w system Kill Switch, który zabezpiecza nas przed wyciekiem naszego prawdziwego IP. Jako jeden z niewielu dostawców oferuje usługę Double VPN, który umożliwia łączenie się z Internetem za pośrednictwem dwóch serwerów VPN. NordVPN oferuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania za pomocą 256 bitowego szyfrowania danych.

Pobierz NordVPN na android!


Opinie klientów o NordVPN

Jest to z pewnością najpopularniejszy VPN. Jego cena jest zdecydowanie niższa od usług oferowanych przez innych dostawców. NordVPN jest prosty w instalacji, a jego konfiguracja jest szybka.

Prędkość okej, filmy na yt też chodzą bez problemu. – Bartek

Bezpiecznie i szybko. Jestem jak najbardziej zadowolony. – Tom

Jestem w trakcie testowania. Na razie ok. – Mirmi

Plusy i minusy

Zalety
 • korzystna cena
 • duża ilość serwerów
 • umożliwia korzystanie z 6 urządzeń jednocześnie
Wady
 • brak możliwości darmowego przetestowania

Zobacz jak skonfigurować NordVPN w niecałe 4 minuty!

Korzystasz z usług tego dostawcy? Podziel się opinią z innymi!

NordVPN – opinie o firmie
5 (100%) 1 opinie

8 komentarzy

 1. Alicja Luty 27, 2019
 2. remeek Marzec 2, 2019
 3. Soft Marzec 11, 2019
 4. kraken Marzec 23, 2019
  • Antek Kwiecień 2, 2019
 5. Simi Marzec 27, 2019
 6. Jerzy Kwiecień 5, 2019
 7. kiwak Kwiecień 26, 2019